Partnerzy Złocistej Mili

Carpe Kraft – multitap, czyli wielokran…  z  kranów płynie 18 piw jednocześnie, a dodatkowo do wyboru ponad 350 piw butelkowych (około połowa to piwa zagraniczne), co czyni lokal najlepiej pod tym kątem zaopatrzonym pubem w tej części kraju.W Carpe Kraft znajdziecie zarówno popularne piwa regionalne, znane marki rzemieślnicze, jak i zupełne nowości.Dla koneserów czeka szafka VIP, wypełniona najlepszym piwnym towarem z całego świata jak Mikkeller czy BrewDog.

 

STS-Timing – lider pomiaru czasu na imprezach sportowych w Polsce. Firma odpowiadająca za wyniki największych imprez sportowych w Polsce.


Toruńska Akademia Jazdy – powstała w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie w dziedzinie podnoszenia kwalifikacji kierowców. Jest jedną z nielicznych tego typu szkół w Polsce. Zrzeszoną w Polskim Stowarzyszeniu Motorowym oraz Polskim Związku Motorowym, TAJ stworzyła wzorcowy program szkoleniowy oparty na doświadczeniu podobnych ośrodków w Niemczech, Austrii i Szwecji.


Zakład Ogólnobudowlany Jan Goleniewski – Toruńska firma ogólnobudowlana o czternastoletniej tradycji i ponad trzydziestosześcioletnim doświadczeniu jej właściciela w Polsce oraz zagranicą.

LENZE Polska Sp z oo – specjalista w zakresie Motion Centric Automation, oferująca produkty, koncepcje napędów, kompletne systemy automatyzacji oraz usługi i narzędzia inżynieryjne.

NZOZ RATUJ – Zabezpieczenia medyczne imprez, eventów, szkolenia z pierwszej pomocy, transport medyczny.

KIlka słów o piwie – Blog o piwie, kulturze piwnej i jeszcze kilku rzeczach związanych z piwem.